(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2016-11-26 18:36

Zlecę transport z Włoch opryskiwaczy,kosiarka sadownicza

(Nr 1456092)
Zlecę transport z Włoch opryskiwaczy,kosiarka sadownicza

Marka i model:

opryskiwacze sadownicze 3,kosiarka sadownicza 1 ,rozsiewacz nawozów 1

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,45

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2700

Dystans: 1276.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport z Włoch opryskiwaczy sadowniczych przyczepianych 1000l 2szt, 1 zawieszany 500l,kosiarka sadownicza 2 metry szer. , rozsiewacz nawozów 1 szt. lejkowy mały można kłaść na kosiarkę, widlak ciągnikowy 1 szt.. dokładny wgląd na stronie wijaszka... tam widać opryskiwacze.

Oferty od Przewoźników (0)

5490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 10:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-27 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 5490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych nierzadko jest przewozem ponad formatowym. Do maszyn rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Ogromne maszyny uprawne bywają pojazdami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny zwyczajnie przemieszczać się po ulicach, ze względu na fakt, że ich rozmiar przerasta dozwolone gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak także w UE. Trudność przedstawiać może także nacisk osi pojazdów rolniczych, jaki przewyższa normy możliwe dla większości dróg.

Jak transportuje się urządzenia rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych często wykorzystuje się przyczepy rodzaju jumbo i tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn rolniczych mają odpowiednio przysposobionymi lawetami, jakie potrafią przewieźć ciągniki rolnicze, których waga jest do kilku ton, jak na przykład opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a dodatkowo powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i praktykę. W przypadku, gdy maszyna przewyższa dopuszczalne zasady wymiarami lub ciężarem, potrzebne jest otrzymanie specjalnego pozwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Cena transportu urządzeń rolniczych

    Cena transportu maszyny uprawnego jest zależna od wielkości, ciężaru i stanu pojazdu. Na wycenę transportu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym czynnikiem może być również czas przewozu.

Adres i termin nadania

Włochy, Terlan

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Puławy

Termin elastyczny