(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-05-08 21:11

Zlecę wywóz sofy BEDDINGE na śmietnik ś. wielkogabarytowych

(Nr 502022)
Zlecę wywóz sofy BEDDINGE na śmietnik ś. wielkogabarytowych

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

104

Wysokość [m]:

91

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Szukam osoby, która zabierze łóżko z mieszkania (1. piętro) i sama zawiezie na wysypisko.

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2016, 21:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-05-09 do 2016-05-16

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-05-16, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

170 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-05-2016, 00:17

Załadunek możliwy w terminach:

2016-05-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-05-08, 21:11

Opis oferty:

Dzien Dobry. Cena dotyczy odebrania przedmiotu oraz zutylizowania go w odpowiednim miejscu. Mozliwosc wykonania uslugi od zaraz.

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości:

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2016, 22:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-05-09 do 2016-05-13

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-05-08, 21:11

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ błędy w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy podniszczone meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, np. wilgotną gąbką. Następnie należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak np. szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu przedmiotów, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 9 maj 2016 do 11 maj 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny