(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-02-26 08:25

złom (Nr 2415492)

złom

Waga w kg (łączna):

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 291.00 km

Transport wywrotką

    Jeśli poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od wielkości towaru, który mogą przetransportować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować nawet 32 tony.

    Aby dostać dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN mniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Legnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zawiercie, Polska

Termin elastyczny