(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Złozony rower (Nr 8230020)

Waga
Sztuk
Złozony rower
17 kg
1
Łączna waga:
17 kg
Dystans
1224 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Południowa, Hillegom

Od 17 gru 2021 do 19 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 17 gru 2021 do 31 gru 2021


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower warto zachować go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego kartonu lub kupić taki karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto zdemontować i ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie ułożyć w odrębnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić kawałkami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby albo przerzutki należy zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców zabezpieczających paczkę.

Koszt transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.