(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zmiana mieszkania w Warszawie, bez ciezkich meblo (Nr 2241114)

Zmiana mieszkania w Warszawie, bez ciezkich meblo

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 14.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pakunków, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.