(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Żmijka do czyszczenia zboża (Nr 5966398)

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

49

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 520.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Brodniczka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Olszówka

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi odpowiednio ochronić sprzęt, żeby uniknąć uszkodzeń, zadrapań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest zależna przede wszystkim od wymiarów jak i ciężaru maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Głównie transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych uprawień jak również specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w europejskim transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu za 1 km na trasie Polska – UK wynosi 0,70 PLN. Przykładowo, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za transport maszyn płacimy średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.