(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zmywarka (Nr 1900041)

Zmywarka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

84.5

Waga w kg (łączna):

45

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1582.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Épinay-Sur-Seine

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: produkty elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

    Jeżeli zamawiasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte osłonięcie produktu. W przypadku, kiedy chcesz przetransportować wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W przypadku transportu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, wagi i stanu technicznego artykułu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.