(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zmywarka (Nr 2106843)

Zmywarka

Długość [m]:

65

Szerokość [m]:

65

Wysokość [m]:

95

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

280

Dystans: 1782.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Derby

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Mikołów

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: produkty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie urządzenia. W momencie, kiedy planujesz przetransportować sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się wyjąć oraz popakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i kartony – a rogi pralki chronimy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, ciężaru i działania produktu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 zł.