(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-11-13 20:28

zmywarka

(Nr 2153127)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 513.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: urządzenia elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Gdy zamawiasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o właściwe osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, kiedy chcesz przetransportować urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

    Zamrażarki wypada rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, wypada wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Artykuły wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy i sprawności artykułu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt około 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Kluczbork, 46-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włodawa, 22-200, Polska

Termin elastyczny