(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-28 12:01

zmywarka

(Nr 2327692)
zmywarka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 290.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 typy: sprzęty elektryczne większych formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu produktów AGD

    Gdy zamawiasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie produktu. W przypadku, gdy musisz przetransportować wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, należy wyjąć oraz popakować osobno. W momencie transportu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD wypada pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Urządzenia duże takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wielkości, ciężaru i uszkodzenia artykułu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 zł. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pruszków, 05-800, Polska

Od 30 sty 2018 do 31 sty 2018