(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zmywarka (Nr 4293801)

Zmywarka

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1538.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

8 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: artykuły elektryczne znaczących formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

Kiedy zamawiasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o właściwe zabezpieczenie artykułu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada wyjąć i zapakować odrębnie. W momencie przewozu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy głównie od wielkości, ciężaru oraz sprawności artykułu AGD. Innym elementem rzutującym na cenę jest odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.