(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zmywarka (Nr 4844134)

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 878.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Limburg, Venlo

Od 7 sie 2019 do 8 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

8 sie 2019


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: sprzęty elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

Kiedy zamawiasz przewóz sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o stosowne zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, gdy planujesz przewieźć urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po produkcie.

Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyjąć oraz popakować osobno. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, masy oraz uszkodzenia produktu AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na cenę jest odległość od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy zaledwie 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.