(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Zmywarka (Nr 7559725)

Zmywarka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Zmywarka
Wpisane wymiary
65 x 55 x 88 cm
Wpisana waga
30 kg
1
Łączna waga:
30 kg
Dystans
27 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Pruszków

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: sprzęty elektryczne dużych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

Jeśli zlecasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o należyte zabezpieczenie artykułu. W momencie, gdy planujesz przetransportować produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, wypada wyciągnąć i popakować odrębnie. W momencie przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD wypada zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Urządzenia duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, wagi i działania urządzenia AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.