(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-28 12:24

zmywarka, lodówka, telewizor, kolumny glosnikowe, dwa rowery dorosle oraz bmx,

(Nr 2120193)
zmywarka, lodówka, telewizor, kolumny glosnikowe, dwa rowery dorosle oraz bmx,

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1847.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: produkty elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Gdy zamawiasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o właściwe zabezpieczenie wyposażenia. W przypadku, kiedy chcesz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, należy wyciągnąć oraz zapakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki trzeba zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i kartony – a rogi lodówki chronimy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, masy i działania urządzenia AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

Od 22 sty 2018 do 17 lut 2018

Adres i termin dostawy

Praszka, 46-320, Polska

Termin elastyczny