(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-24 11:46

zmywarka odbiór i dostawa Bielawa Wrocław Wrocław Bielawa

(Nr 2410772)
zmywarka odbiór i dostawa Bielawa Wrocław Wrocław Bielawa

Długość [m]:

0.45

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 65.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na dwa gatunki: artykuły elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Kiedy zamawiasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o właściwe osłonięcie sprzętu. W momencie, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD samodzielnie, zachowaj szczególną uwagę, żeby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, należy zdemontować i zapakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a kanty pralki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy głównie od wielkości, masy oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Innym elementem oddziaływującym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Bielawa, Polska

24 lut 2018

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Od 24 lut 2018 do 25 lut 2018