(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-12-30 14:46

zmywarka + pralka

(Nr 2248152)
zmywarka + pralka

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 275.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić 2 typy: artykuły elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Gdy zamawiasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W przypadku, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uniknąć uszkodzeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki powinno się rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba wyciągnąć i popakować osobno. W momencie transportu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD trzeba domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, masy oraz stanu technicznego wyposażenia AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Murowana Goślina, 62-095, Polska

2 sty 2018

Adres i termin dostawy

Srebrna Góra, Polska

3 sty 2018