(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

zmywarka, pralka , łóżeczko, stoły , pufa, kartony z rzeczami osobistymi (Nr 5139014)

zmywarka, pralka , łóżeczko, stoły , pufa, kartony z rzeczami osobistymi

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1080.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Świętochłowice

Od 13 paź 2019 do 31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Flevoland, Dronten

Od 15 paź 2019 do 15 lis 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.