Zmywarki (Nr 6149649)

Zmywarki

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.84

Waga w kg (łączna):

7800

Liczba sztuk:

150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 1 cze 2020 do 30 cze 2020

Adres i termin dostawy

Wietnam, Hajfong, Haiphong

Od 1 lip 2020 do 31 lip 2020


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa typy: urządzenia elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

Kiedy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie artykułu. W przypadku, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po sprzęcie.

Lodówki powinno się rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz kartony – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, wagi oraz uszkodzenia produktu AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 zł. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 zł.