(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

zpaczkowany domek letniskowy, (garden office room) (Nr 5872613)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

wszystko ładowane i rozładowane recznie przez nas płyty, drewno , płyta obornicka na dach 3,4m na 1m 5 szt drzwi balkonowe to najwiekszy element 2400 na 2100 deski elewacyjne co mozemy robimy w paczki

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1867.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Jarocin

1 mar 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglesey, Llangefni

4 mar 2020


Transport innych ładunków

Przewóz różnych ładunków

Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od wielkości ładunku, terminu transportu oraz odcinka między miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której układa się nieduże rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., farby, kamień itd.), okna jak także produkty chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zapełnia jedynie część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie towarów w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Pozostałe ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.