(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy budowlane Dodano: 2017-10-25 16:32

żuraw

(Nr 2114403)

Długość [m]:

11

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3.6

Waga w kg (łączna):

12000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 425.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia jest żuraw samorozkładalny do tego zlecenia wykorzystywana była ostatnio przyczepa niskopodwoziowa żuraw ma zdemontowane koła i obciążenie

Oferty od Przewoźników (0)

3980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 18:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-25 do 2017-10-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów budowlanych

Do maszyn budowlanych zaliczają się między innymi:

urządzenia do prac ziemnych (spycharki, zgniatarki),maszyny do prac szosowych na przykład rozściełacze do asfaltu,maszyny do robót palowych (wybieraki, młoty kafarowe),urządzenia do odwadniania (wiertnice, pompy),maszyny do przeróbki kruszyw,pojazdy do prac zbrojarskich,urządzenia do przeróbki i przewozu masy betonowej (betoniarki i środki transportu masy betonowej),maszyny do przewozu samochodowego (różnego rodzaju ciągniki i samochody ciężarowe),urządzenia zmechanizowane,maszyny pomocnicze (stojaki, czy różne szalunki),urządzenia do transportu bliskiego (przenośniki i ładowarki przenośnikowe). Transport urządzeń drogowych to przewóz ponadgabarytowy, co sygnalizuje, że firma transportowa powinna posiadać odpowiednie uprawnienia i rozporządzać odpowiednim sprzętem. Do transportu pojazdów drogowych najczęściej używa się pokaźną przyczepę – jumbo lub naczepy dłużnicowe.

Koszt transportu pojazdów budowlanych

    Koszt przewozu maszyn drogowych uzależniony jest przede wszystkim od wymiarów, wagi i stanu maszyny, a również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku, a strefą rozładunku. Dodatkowo ważnym czynnikiem wpływającym na koszt jest jego termin przewozu. Na przykład, transport wózka widłowego na trasie Holandia - Polska (województwo dolnośląskie) zapłacono 1490 złotych.

Adres i termin nadania

Grudziądz, 86-302, Polska

Od 25 paź 2017 do 26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Olkusz, 32-300, Polska

Termin elastyczny