(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-04-30 20:46

żwir luz ok 10 ton

(Nr 2648316)
żwir luz ok 10 ton

Waga w kg (łączna):

10000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 190.00 km

Transport wywrotką

    Jeśli poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport na wywrotce.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od pojemności towaru, który mogą przetransportować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

    Aby uzyskać ciekawą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł mniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chełm, 22-100, Polska

Termin elastyczny