(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-04-27 12:24

Zwój rury PE75

(Nr 2637772)
Zwój rury PE75

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Jest to zój rury PE, 2 szt, Wymiary ok 2x2m szerokość ok 50cm, rura może być składowana w dowolny sposób.

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 175.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia drobny towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia dużej powierzchni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przewyższa 3,5 t. oraz inne pojazdy spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i rozmiar. Należy również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać pakunek. Istotna bywa także informacja w temacie usługi – czy obejmuje tylko transport, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem może być również termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Gostyń, 63-800, Polska

Od 30 kwi 2018 do 4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Bydgoszcz, 85-366, Polska

Termin elastyczny