Koniec Legendy

Legenda

Fiat Ducato 3.0 cm3 wersja power to legenda transportu międzynarodowego. Potężny ekonomiczny silnik gwarantujący przebiegi w okolicach miliona kilometrów.

Początkowo produkowany z silnikiem 160 Koni Mechanicznych, by później stać się autem 180 konnym doposażonym w turbinę o zmiennej geometrii.Użytkownicy chwalą go za bezawaryjną eksploatację i odporność na długodystansowe trasy.

Ponieważ obecnie silnik 3 litrowy nie spełnia norm euro 6 ma zakończyć się jego produkcja w fabryce Fiata.
W gamie został model z sinikiem 2,3 cm3, natomiast wspomniany silnik 3.0 cm3 będzie dostępny w grupie IVECO – zostanie doposażony w ad blue i problem euro 6 będzie rozwiązany.

fiat ducato koniec legendy

Eksploatacja

Wśród moich aut posiadam legendarne Ducato i chwalę sobie dwuletnią i bezawaryjną eksploatację na trasach europejskich.
Spalanie oleju nie występuje, a wskazania komputera po delikatnej modyfikacji mapy silnika nie przekracza 11 litrów na 100 km.

Czy Fiat zakończy produkcję tego modelu? Wszystko zależy od polityki koncernu.

Użytkownikom Ducato pozostaje czekać na kolejny udany motor.

Opinie o obecnym 2,3 cm3 są podzielone i jest to zrozumiałe. Na pewno wersję 3 litrową – niezawodną będziemy pamiętać wszyscy.

Tu przeczytasz moją opinię o Oplu Movano >> https://clicktrans.pl/strefa-przewoznika/opinia-o-opel-movano-po-220-tys-km/

Wojtek

Od 3 lat prowadzę firmę transportową o profilu usługi kurierskie oraz transport międzynarodowy. Swoje doświadczenie zawodowe zaczynałem od najniższych szczebli: jako kurier, kierowca międzynarodowy, koordynator serwisu kurierskiego. Z zamiłowania jestem fanem motoryzacji.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *