Tylko zweryfikowane firmy transportowe
wszystko w jak najlepszym porządku. polecam przewoźnika :-)

Profesjonalne podejście do klienta i przewożonego towaru w moim przypadku było to antyczne pianino o wadze 300kg. Przewoźnik wykazał się punktualnością i wysoką kulturą osobistą. Mimo, że nie było tego w umowie to pomógł w przenoszeniu i załadunku .
Transakcja nie doszła do skutku bo przewoźnikowi się zepsuł samochód.
Bardzo dobry kontakt, sprawnie i sympatycznie. Szczerze polecam usługi Firmy - sam chętnie w przyszłości skorzystam... Pozdrawiam!
Polecam przewoznika! Profesjonalne podejscie do klienta. Punktualnosc oraz szybie wykonanie uslugi.
Wszystko zostalo zalatwione jak nalezy i w terminie.Nic wiecej nie mozna dodac.
REWELACJA. TANIO, SZYBKO I MEGA PROFESJONALNIE !!! Ponadto Pan jest bardzo miły i bardzo pomocny. Polecam.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Jak skutecznie i oszczędnie zorganizować Transport antyków?