Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport części lub akcesoriów pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą części i akcesoria.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 150 884 000 zł zaoszczędziliście z nami 150 884 000 zł 150 884 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 425 000 wystawionych przesyłek 1 425 000 wystawionych przesyłek 1 425 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
71 000 przewoźników 71 000 przewoźników 71 000 przewoźników

Niedawno przewiezione części pojazdów i akcesoria:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko super zgodnie z ofertą. Szczerze polecam.

2 opony

,
Trasa: Gdynia - Warszawa

Super kontakt. Elastyczność. Ładunek super załadowany i zabezpieczony. Kierowca który się stara i ma pomysł na załadunek nietypowego ładunku. Polecam!!!

Kabina do kosiarki

Klient: Michał B.
,
Trasa: Gniezno - Świdnik

Firma godna polecenia. Przedmiot dostarczony nawet szybciej niż pierwotnie zakładano. Polecam.

Płyta osłonowa z Cranbrook ( UK ) do Wrocław ( PL )

,
Trasa: Cranbrook - Wrocław

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Omawiając sposoby przewozu aut, nie wolno pominąć kategorii takiej jak akcesoria i części samochodów. Jeśli kupiliśmy nową albo używaną część samochodową, możliwe że będziemy potrzebowali transportu. Może się również okazać, że zmuszeni będziemy przetransportować zarówno samochód, jak i części z nim związane. W takiej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z usług przewoźników zarejestrowanych w giełdzie transportowej Clicktrans.

Organizując przewóz dla posiadanych części, powinniśmy zwrócić uwagę na stan, w jakim są przedmioty. Rodzaj transportu będzie szczególnie istotny w przypadku zniszczonych części, bo może wymagać szczególnych działań ze strony wybranego przewoźnika. Elementy zdekompletowane lub o nieregularnym kształcie najlepiej transportować poprzez holowanie. Przygotowując je do przewozu warto umieścić rzeczy na przyczepie za pomocą specjalnego urządzenia bądź maszyny. Typ oraz stan transportowanych elementów ma także wpływ na czas, jaki firma przewozowa powinna poświęcić na ładunek i rozładunek transportowanego towaru. Dlatego niezbędne jest dokładne poinformowanie przewoźnika o wszystkich szczegółach dotyczących części, które zamierzamy przetransportować. Firma może potrzebować więcej czasu na zorganizowanie odpowiednich urządzeń. Aby uniknąć opóźnień bądź nieporozumień, warto ze stosownym wyprzedzeniem przedstawić firmie transportowej wszelkie wymagania.

Zorganizowanie bezpiecznego transportu wymaga zagwarantowania odpowiedniego sposobu zapakowania. W tym celu należy wyposażyć się w pewne materiały chroniące rzeczy w trakcie transportu. Najprostszym rozwiązaniem będzie spakowanie przedmiotów w opakowania kartonowe, które możesz znaleźć w pobliskich supermarketach. Elementy posiadające ostre krawędzie możesz dla ochrony okryć makulaturą. Dodatkową ochronę zapewni folia bąbelkowa oraz użycie tworzyw amortyzujących transportowany ładunek. Tak przygotowany karton wystarczy obkleić taśmą klejącą

Publikując ogłoszenie na transport części i akcesoriów samochodowych, nie zapomnijmy o zawarciu niezbędnych danych, od których będzie zależało dopasowanie optymalnej wyceny. Zacznijmy od wskazania rozmiaru transportowanych części bądź akcesoriów. By otrzymać adekwatną wycenę transportu, podaj wagę, długość i szerokość ładunku. Wybranie odpowiedniego opakowania do akcesoriów zależy od ilości rzeczy, które planujemy przewieźć. W zależności od wielkości ładunku, przewoźnik może zasugerować przewiezienie na palecie, zapakowane w kartonie lub w mniejszym pudełku. Istotnym wyznacznikiem udanego przewozu będzie również odpowiednie przygotowanie akcesoriów samochodowych do transportu. Zużyte komponenty auta powinny zostać opróżnione ze wszystkich płynów a także wyczyszczone z resztek smaru. Wszelkie małe rzeczy trzeba dokładnie opakować przed wysyłką.

Poniżej prezentujemy przykładowe zlecenia transportu części oraz pojazdów zrealizowanych za pośrednictwem Clicktrans:

Części koparki z Danii do Polski

Elementy o wadze 1300 kilogramów zostały przetransportowane na trasie 1132 kilometrów za 1700 zł.

Silnik na terenie Polski

Na trasie Witkowo-Katowice (366 km) wykonano transport silnika na palecie o masie 650 kilogramów. Zleceniodawca wybrał na ofertę wynoszącą 600 zł.

Szukasz transportu?

Transport części pojazdów Bielsko-Biała już od 30 zł!

Zleć transport części pojazdów