Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!

Profesjonalna i miła obsługa, transport dotarł do PL szybko i bez problemów. Na pewno skorzystamy ponownie. Dziękujemy
Przepraszam, że komentarz tak późno ale nie miałem dostępu do internetu. Transport na naprawdę wysokim poziomie, wszystko zabezpieczone pasami, folią, pianką itp. Pełen profesjonalizm, stały kontakt i terminowa dostawa. Pozdrawiam
Gorąco polecam tego przewoźnika - usługa wykonana nawet ponad moje oczekiwania.Takich ludzi potrzeba więcej. Można mu zlecić i bez obaw powierzyć każde zadanie. Przesyłka dobrze zabezpieczona ,za i wyładowana. Super!!!!!!
Generalnie - POZYTYW. Elastycznie i sprawnie. POLECAM
Wszystko załatwione bardzo szybko i tak samo profesjonalnie!!!POLECAM w 100%.Do zobaczenia niebawem.Pzdr
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Zleć transport krajowy w okolicy
