Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Gorąco polecam tego przewoźnika - usługa wykonana nawet ponad moje oczekiwania.Takich ludzi potrzeba więcej. Można mu zlecić i bez obaw powierzyć każde zadanie. Przesyłka dobrze zabezpieczona ,za i wyładowana. Super!!!!!!

Przesylka dostarczona zgodnie z ustaleniami, bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Polecam przewoznika.
Przepraszam, że komentarz tak późno ale nie miałem dostępu do internetu. Transport na naprawdę wysokim poziomie, wszystko zabezpieczone pasami, folią, pianką itp. Pełen profesjonalizm, stały kontakt i terminowa dostawa. Pozdrawiam
super kontakt,szybka dostawa,bardzo mili ludzie ,polecam
Bardzo dobry kontakt! Wszystko bardzo sprawnie, miło, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logiką, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami, zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami "Kajko i Kokosz" Po prostu BARDZO POZYTYWNIE!
WSZYSTKO OK, RZETELNY I TERMINOWY PRZEWOŻNIK.... ;)
Pelen profesjonalizm bardzo dobry kontakt,wszystko przebieglo wedlug wczesniej ustalonego planu.Pomoc przy zaladunku, rozladunku towaru Nie moglabym sobie zyczyc lepszego transportu,a do tego wszystkiego tak serdecznego podejscia ze strony pana Marka
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.