Tylko zweryfikowane firmy transportowe
Bardzo dobra wspolpraca. Punktualny co do minuty, dobry kontakt. Polecam!

Bardzo dobry kontakt. Bardzo polecam tego przewoznika. Dziekuje, Ewa i Krzysztof
Bardzo fachowa obsługa, szybko i bez problemów niezastąpiona pomoc kierowców polecam wszystkim i dziękuje!!!
Polecam przewoznika! Profesjonalne podejscie do klienta. Punktualnosc oraz szybie wykonanie uslugi.
Wielki pozytyw polecam wszystkim,szybko i solidnie.Przewożnik w ciągłym kontakcie telefonicznym informował na bieżaco,bardzo sympatyczny,miły kontakt.Pozdrawiam
Transakcja nie doszła do skutku bo przewoźnikowi się zepsuł samochód.
Przepraszam, przypadkowo wybrałem przesyłkę o czym powiadomiłem oferenta, spotkałem się ze zrozumieniem i uprzejmy Pan nie miał do mnie żalu, za co dziękuję!
Zlecaj transport zweryfikowanym firmom transportowym w Polsce i całej Europie.
Jak skutecznie i oszczędnie zorganizować Transport dzieł sztuki?