Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Przesyłki Wfm 125
Wfm 125

Skąd:

Polska, Gniezno

Dokąd:

Polska, Sarnaki
Cena:
330,00 zł

Oszczędność:

211 zł
Przesyłki Koła aluminiowe Ford Transit 4 sztuki rozmiar 16"
Koła aluminiowe Ford Transit 4 sztuki rozmiar 16"

Skąd:

Polska, Gniezno

Dokąd:

Polska, Kędzierzyn-Koźl (...)
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Przesyłki Żuk A07
Żuk A07

Skąd:

Polska, Gniezno

Dokąd:

Polska, Trawniki
Cena:
640,00 zł

Oszczędność:

848 zł
Przesyłki Kabina do kosiarki
Kabina do kosiarki

Skąd:

Polska, Gniezno

Dokąd:

Polska, Świdnik
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

364 zł
Przesyłki Opona x 4
Opona x 4

Skąd:

Polska, Gniezno

Dokąd:

Polska, Przecieszyn
Cena:
99,00 zł

Oszczędność:

131 zł
Przesyłki Europaleta EUR 1 120x80 cm
Europaleta EUR 1 120x80 cm

Skąd:

Polska, Gniezno

Dokąd:

Niemcy, Berlin
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

470 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam

Część samochodowa

Klient: Bartosz S.
,
Trasa: Zębówiec - Tychy

Kierowca bardzo punktualny i konkretny , pomocny przy załadunku i rozładunku , szczerze polecam

Regały na książki x 10

,
Trasa: Warka - Jasło

Wszystko ok , Polecam

Paczka

Klient: Łukasz D.
,
Trasa: Katowice - Gostynin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Ogarnięcie przewozu zwykłymi sposobami może nastręczyć trudności, szczególnie gdy chodzi o przesyłki o wielkogabarytowych wymiarach. Zlecenie przesyłki pojedynczemu kurierowi niejednokrotnie wymusza na nas spełnienie jasnych kryteriów rozmiarowych czy konkretnego rodzaju przygotowań do przewozu. W podobnych przypadkach rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy dysponującej dodatkowym zapleczem transportowym takim jak, pojazdy przygotowane konkretnie do przewozu mniej typowych przesyłek (na przykład maszyn rolniczych) i historią w przewożeniu niestandardowych zleceń przewozowych. Szeroki wybór firm trudniących się różnymi typami transportu zapewniają giełdy transportowe, dzięki którym zarówno zleceniodawcy, jak i przewoźnicy mogą zawrzeć dogodną dla obu stron transakcję.

Właściwy opis i umiejscowienie przesyłki w przestrzeni giełdy ładunków pozwala na dotarcie z wystawionym ogłoszeniem do przewoźników trudniących się dowolnym rodzajem przewozu. W serwisie Clicktrans przykładowo wyróżniono aż kilkanaście różnych kategorii. Układanie ładunków w sekcjach pozwala zorientować się zarówno klientom, jak również przewoźnikom korzystającym z platformy w ładunkach często przewożonych i chętnie szukanych przez przewoźników. W wypadku nieobecności dokładnego opisu przedmiotu przesyłki, istnieje dodatkowa sekcja do wystawiania „Innej przesyłki”.

Największą sekcję ładunków stanowią samochody. Zleceniodawcy wystawiający ten typ ogłoszeń poszukują zarówno transportu wewnątrz kraju, jak i przewozów międzynarodowych dla samochodów o zróżnicowanych gabarytach. Inne pojazdy, które możesz przetransportować używając serwisu, to motocykle i skutery czy jachty. Ponadto, zorganizujesz przewiezienie mniej popularnych pojazdów, takich jak między innymi pojazdy zabytkowe, skutery wodne czy nawet samoloty.

Jednym z kluczowych założeń giełd transportowych jest zlecanie transportu firmom, które posiadają wolne miejsce w czasie przewozu na podobnej trasie. W ten sposób przewoźnik minimalizuje tak zwane „puste przebiegi” w swoim pojeździe, a zleceniodawca ma szansę na niższą ofertę transportu dla zlecanego transportu. Rozmaite rodzaje przesyłek w zależności od rodzaju pojazdu najlepiej przystosowanego do przewozu znajdują się w kategorii „Ładunki”.

Sporym powodzeniem mogą się pochwalić również przewozy paczek oraz palety. W ich wypadku znalezienie przewoźnika za pośrednictwem giełdy transportowej

będzie wartościową alternatywą dla usług kurierów. Plusem podobnego rozwiązania będzie bardziej zindywidualizowane podejście i możliwość ustalenia z wybraną firmą pobocznych usług wewnątrz zlecenia.  

Coraz bardziej popularne robi się także poszukiwanie firm transportowych do transportu mebli a także przenosin na stronach przewozowych. W ten sposób można uzyskać relatywnie korzystną finansowo cenę kompleksowej usługi, często zakładającej potrzebną pomoc, na przykład pomoc podczas załadunku oraz rozładowywania, ze strony przewoźnika.

Dosyć obszerną odmianą zleceń są ogłoszenia wystawiane w kategorii „Maszyny i sprzęt”. W tej sekcji zawierają się zarówno wymagające specjalistycznych metod transportu urządzenia, na przykład urządzenia przemysłowe, jak i jednostkowe przedmioty biurowe czy ogrodowe.

Na platformie transportowej nie brakuje również miejsca dla nietypowych ładunków. Przesyłki potrzebujące szczególnych środków ostrożności w transporcie, takie jak szkło albo dzieła sztuki, powinny zostać dodane do bazy zleceń w sekcji „Specjalnej ostrożności”. Dodatkowo, posiadacze zwierząt otrzymają oferty na zorganizowa

Szukasz transportu?

Transport Gniezno już od 50 zł!

Zleć transport