Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport kontenera. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą kontenery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione kontenery:

Przesyłki Pompa ciepła
Pompa ciepła

Skąd:

Francja, Sathonay-Camp

Dokąd:

Polska, Sieroszewice
Cena:
951,00 zł

Oszczędność:

408 zł
Przesyłki kontener biurowy
kontener biurowy

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Augustów
Cena:
1 500,00 zł

Oszczędność:

643 zł
Przesyłki kontener budowlany
kontener budowlany

Skąd:

Polska, Rybojedzko

Dokąd:

Polska, Oborniki Śląski (...)
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

309 zł
Przesyłki kontener
kontener

Skąd:

Polska, Rybojedzko

Dokąd:

Polska, Oborniki Śląski (...)
Cena:
850,00 zł

Oszczędność:

616 zł
Przesyłki Zabudowa kontenerowa z busa
Zabudowa kontenerowa z busa

Skąd:

Polska, Ustka

Dokąd:

Polska, Żywiec
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

982 zł
Przesyłki Kontener 8'
Kontener 8'

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Francja, Lunel
Cena:
11 400,00 zł

Oszczędność:

9 327 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super współpraca człowiek naprawdę godny zaufania trudności gabarytu i miejsce nie stanowiły problemu polecam z czystym sumieniem najlepszy transporter z jakim współpracowałem caly Czas w kontakcie ze mną i bardzo pomocny mega giga pozytyw

Gołębnik drewniany domek

Klient: Michał G.
,
Trasa: Lisowice - Wiskitki

Super kontakt, ekspresowe dostarczenie, wszystko zgodne z ustaleniami. Polecam z czystym sumieniem . 100% zadowolenia z transakcji :)

Kontener socjalno- biurowy

Klient: Piotr B.
,
Trasa: Słupno - Gryfice

Polecam tego przewoźnika. Bardzo kompetentny i pomocny, wykazał się empatią i bezproblemowym dostosowaniem do specyficznych wymagań. Ładunek zabezpieczony profesjonalnie, przewieziony w stanie nienaruszonym. Bardzo dobra komunikacja. POLECAM!

kontener izoterma

Klient: Damian W.
,
Trasa: Bodzentyn - Lubin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport kontenerów?

Jak zorganizować transport kontenerów?

W przypadku, gdy szukasz transportu kontenerów i chcesz znaleźć przewoźnika, zdolnego zrealizować takie zlecenie, wystaw ogłoszenie na platformie Clicktrans. W serwisie Clicktrans.pl zarejestrowanych są tysiące zweryfikowanych przewoźników, a więc także przewoźników trudniący się przewozem kontenerów. Żeby opublikować ogłoszenie, kliknij w przycisk „Zleć transport”, kliknij kategorię „Ładunki”, po czym podkategorię „Kontenery”. Wpisz tytuł swojego ogłoszenia. Uzupełnij pola szczegółów przesyłki. Wpisz wagę, wysokość, szerokość oraz długość kontenerów, które chcesz przetransportować. Jeśli potrzebujesz transportu kilku kontenerów, powinieneś wpisać informacje będące sumą wymiarów wszystkich kontenerów. W przypadku, gdy kontenery różnią się wymiarami, opisz dane w polu „Informacje dodatkowe”. W tym oknie możesz również podać wszystkie dodatkowe dane dotyczące ładunku, warunków przewozu, Twoich wymagań wobec kierowcy. Jeżeli załadunek oraz rozładunek muszą zostać przeprowadzone w określonych godzinach, o tym również powinieneś poinformować w tym miejscu. Jeśli dysponujesz określonym budżetem, wpisz w formularzu maksymalną kwotę – w ten sposób przewoźnicy dowiedzą się, ile możesz przeznaczyć na transport kontenerów i czy będą w stanie złożyć oferty odpowiadające Twoim możliwościom finansowym. Podaj także, jaki rodzaj usługi Cię interesuje: tylko transport, czy raczej transport razem z załadunkiem oraz rozładunkiem. Drugi wariant bez wątpienia okaże się nieco kosztowniejszą opcją, ale będzie wygodnym wyjściem, w przypadku, gdy nie jesteś w stanie załadować i rozładować kontenerów. Kiedy już podasz wszystkie informacje odnośnie przewozu, możesz przystąpić do wypełniania kolejnych okien w formularzu. Pozostają tylko trasy oraz daty załadunku i rozładunku. Możesz wpisać dowolną miejscowość, wraz z ulicą i kodem pocztowym. Upewnij się, że adresy zostały podane poprawnie. Na ich podstawie system generuje mapę a także oblicza odległość między miejscem załadunku i rozładunku. Podaj też w jakich terminach potrzebujesz zrealizować transport kontenerów. Jeżeli nie masz sztywnych terminów, możesz zaznaczyć, że daty są elastyczne.

 

Rodzaje i zastosowanie kontenerów

Kontenery to skrzynie zwykle wykonane z metalu. Służą one do transportowania rozmaitych drobnych przesyłek. Drobnica, a więc czekające na transport towary, podzielona jest zwykle na niewielkie pakunki. Ładunki mogą być zapakowane w worki, paczki czy pudełka. Nieraz drobnica zostaje również umieszczona na europaletach. W kontenerach da się przewozić produkty sypkie i ciecze. Można je wykorzystywać także do przewożenia ładunków, które wymagają podgrzewania albo chłodzenia.
Zgodnie z definicją stworzoną przez komitet techniczny ISO TC 104, kontener jest urządzeniem przeznaczonym do przeowzu ładunków. Jego konstrukcja jest trwała, co pzowala wiele razy transportować w nim produkty. Konstrukcja kontenerów umożliwia transportowanie ich jednym albo kilkoma środkami transportu bez konieczności przeładowywania transportowanych produktów. Kontenery powinny zostać tak skonstruowane, aby możliwie

Szukasz transportu?

Transport kontenerów Estonia już od 1300 zł!

Zleć transport kontenerów