Jak to działa

Powiedz nam, jaki transport chcesz zlecić. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy i tak już tam jadą.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnio przewiezione:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko wykonane perfekcyjnie. Polecam.

Ford Fiesta

Bezproblemowa współpraca - wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam

Stół drewniany

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam

Audi A4

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport

Planowanie przewozu zwykłymi sposobami może nastręczyć trudności, szczególnie przy przesyłkach o ponadnormatywnych gabarytach. Zlecenie przesyłki pojedynczemu kurierowi często wymusza na nas spełnienie jasnych kryteriów wymiarowych czy konkretnego rodzaju przygotowań do przewozu. W tego typu przypadkach pomocne jest skorzystanie z usług firmy wyposażonej w pojazdy specjalne, na przykład, pojazdy pzeznaczone specjalnie do transportu wielkogabarytowych przesyłek (np. sorzętu przemysłowego) jak również doświadczeniem w realizacji zindywidualizowanych zleceń przewozowych. Bogaty zakres zleceniobiorców trudniących się różnymi typami przewozów dostarczają giełdy transportowe, z pomocą których zarówno zleceniodawcy, jak również przewoźnicy mogą zawrzeć korzystną dla siebie transakcję.

Właściwy tytuł i opis jak również wystawienie ładunku na giełdzie ładunków umożliwia trafienie z twoim zleceniem do przewoźników trudniących się dowolnym rodzajem przewozu. Na platformie Clicktrans dla przykładu wyróżniono aż kilkanaście różnych sekcji. Układanie ładunków w sekcjach pomaga zorientować się zarówno zleceniodawcom, jak i zleceniobiorcom zarejestrowanym w serwisie w ładunkach najczęściej przewożonych i często wyszukiwanych przez przewoźników. W wypadku nieobecności odpowiedniego opisu ładunku, istnieje dodatkowa sekcja do wystawiania „Innej przesyłki”.

Najpopularniejszą kategorię przesyłek stanowią samochody. Zleceniodawcy wystawiający ten typ zleceń poszukują zarówno transportu wewnątrz kraju, jak i transportu za granicę dla samochodów o zróżnicowanych wymiarach. Innego rodzaju pojazdy, które możesz przetransportować za pośrednictwem platofrmy, to maszyny rolnicze czy jachty. Oprócz tego, zorganizujesz przewiezienie nietypowych pojazdów, takich jak quady, skutery wodne a nawet samoloty.

Jednym z kluczowych założeń serwisów przewozowych jest oferowanie transportu przez firmy, które posiadają wolne miejsce podczas wykonywania kursu na określonej trasie. Dzięki takiemu systemowi przewoźnik minimalizuje tzw. „puste przebiegi” na swoich trasach, a klient ma szansę na niższą cenę przewozu dla zlecanego transportu. Rozmaite typy przesyłek w zależności od specyfiki pojazdu najlepiej przystosowanego do przewozu zostały umieszczone w kategorii „Ładunki”.

Sporym zainteresowaniem mogą się pochwalić również przewozy paczek i palety. Tutaj zatrudnienie przewoźnika z pomocą giełdy ładunków może być dobrą alternatywą dla usług firm kurierskich. Plusem podobnego wyboru będzie szczególnie personalizowane podejście oraz możliwość omówienia z wybraną firmą pobocznych usług wewnątrz zlecenia.  

Coraz powszechniejsze robi się także zatrudnianie firm transportowych do przewozów mebli oraz przeprowadzek na stronach przewozowych. Dzięki temu można znaleźć zwykle niedrogą ofertę kompleksowej usługi, często zakładającej potrzebną asystę, jak np. wsparcie przy załadowywania oraz rozładowywania, ze strony przewoźnika.

Dość liczną odmianą ogłoszeń są ogłoszenia przyporządkowane do sekcji „Maszyny i sprzęt”. W dziale tym odnajdą się zarówno wymagające specjalistycznych przyrządów do przewozu urządzenia, na przykład maszyny rolnicze, jak i pojedyncze sprzęty biurowe i ogrodowe.

W serwisie transportowym nie brakuje również miejsca dla nietypowych zleceń. Przedmioty potrzebujące nietypowych zabezpieczeń na drodze, np. szkło albo antyki, mogą pojawić się wśród ogłoszeń pod kategorią „Specjalnej ostrożności”. Dodatkowo, posiadacze zwierząt otrzymają wsparcie w organizowaniu profesjonalnego i bezpiecznego przewozu dla swoich zwie

Szukasz transportu?

Transport Marki już od 50 zł!

Zleć transport