Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Stol z walcami.
Stol z walcami.

Skąd:

Austria, Lech am Arlberg

Dokąd:

Polska, Toruń
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

1 249 zł
Przesyłki Frezarka
Frezarka

Skąd:

Austria, Hallein

Dokąd:

Polska, Leszno
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

937 zł
Przesyłki myjka węży i młot pneumatyczny
myjka węży i młot pneumatyczny

Skąd:

Austria, Traun

Dokąd:

Polska, Piwniczna-Zdrój
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

338 zł
Przesyłki obudowa
obudowa

Skąd:

Austria, Kallham

Dokąd:

Polska, Nowe Bojszowy
Cena:
470,00 zł

Oszczędność:

231 zł
Przesyłki Wiertarka kolumnowa
Wiertarka kolumnowa

Skąd:

Austria, Wiedeń

Dokąd:

Polska, Przyłęk
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

72 zł
Przesyłki silnik diesla z kompresorem
silnik diesla z kompresorem

Skąd:

Austria, Vösendorf

Dokąd:

Polska, Piwniczna-Zdrój
Cena:
590,00 zł

Oszczędność:

291 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 2

,
Trasa: Baboszewo - Częstochowa

Wszystko ok, polecam!

Maszyna cnc

,
Trasa: Bydgoszcz - Katowice

Wszystko Ok. Polecam!

Przenośnik taśmowy w obudowie

,
Trasa: Baboszewo - Swarzędz

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty i sposób zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty przewozu.

Transportowane ładunki często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zwykle potrzebują specjalistycznego sprzętu, by zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio przemyślany i umiejętnie wykonany, aby przeciwdziałać ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego typu maszyny wymagają dostosowania rozwiązań ułatwiających wykonanie przewozu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W licznych przypadkach do transportu urządzeń odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z racji na czas potrzebny do zorganizowania transportu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport wtryskarki czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki bądź platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki transportu, rodzaju maszyny oraz celu ładunku.

Koszt przewozu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz inne dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku urządzenia niestandardowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do przewożonego ładunku, należy podać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane terminy realizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego będą zdjęcia przesyłki. Im więcej

Szukasz transportu?

Transport maszyn Austria już od 350 zł!

Zleć transport maszyn