Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki piła taśmowa
piła taśmowa

Skąd:

Czechy, Pilzno

Dokąd:

Polska, Radomierz
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

982 zł
Przesyłki Transformator
Transformator

Skąd:

Czechy, Beroun

Dokąd:

Polska, Rybnik
Cena:
1 600,00 zł

Oszczędność:

1 477 zł
Przesyłki szlifierka
szlifierka

Skąd:

Czechy, Zlin

Dokąd:

Polska, Pilchowice
Cena:
1 360,00 zł

Oszczędność:

1 803 zł
Przesyłki 4 palety z lampami  x 4
4 palety z lampami x 4

Skąd:

Czechy, Beroun

Dokąd:

Polska, Rybnik
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

511 zł
Przesyłki maszyna drukarska
maszyna drukarska

Skąd:

Czechy, Litostrov

Dokąd:

Polska, Myszków
Cena:
1 450,00 zł

Oszczędność:

1 922 zł
Przesyłki Konstrukcja stalowa
Konstrukcja stalowa

Skąd:

Czechy, Dolní Břežany

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
999,00 zł

Oszczędność:

562 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Świetny kontakt. Szybki transport. Wszystko tak jak było umówione. Polecam!

Urządzenie warsztatowe x 6

Klient: Paweł Ś.
,
Trasa: Zierenberg - Warszawa

Wszystko Ok. Polecam!

Maszyny

Klient: Adam A.
,
Trasa: Baboszewo - Kościan

Świetny kontakt. Szybki transport. Wszystko tak jak było umówione. Polecam!

Kompresor x 2

Klient: Irena N.
,
Trasa: Czerwonak - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego gabaryty oraz rodzaj wykorzystania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie ogłoszenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam otrzymać atrakcyjne oferty przewozu.

Transportowane urządzenia z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń często potrzebują specjalnego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i kompetentnie wykonany, by przeciwdziałać ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny potrzebują dopasowania rozwiązań usprawniających wykonanie transportu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W licznych sytuacjach do transportu sprzętu właściwe będą standardowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz koniecznych usprawnień.

Przewóz wtryskarki bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, samochody dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju urządzenia a także przeznaczenia ładunku.

Koszt przewozu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku urządzenia nietypowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do przewożonego towaru, należy podać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane terminy organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego będą fotogr

Szukasz transportu?

Transport maszyn Czechy już od 350 zł!

Zleć transport maszyn