Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Pług śnieży
Pług śnieży

Skąd:

Dania, Roskilde

Dokąd:

Polska, Trzebieszewo
Cena:
1 230,00 zł

Oszczędność:

891 zł
Przesyłki Piła 200kg generator 80kg załadunek Dania 27.07.2021 x 2
Piła 200kg generator 80kg załadunek Dania 27.07.2021 x 2

Skąd:

Dania, Kopenhaga

Dokąd:

Polska, Tychy
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

443 zł
Przesyłki Ubijak Wacker x 3
Ubijak Wacker x 3

Skąd:

Dania, Esbjerg

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
740,00 zł

Oszczędność:

981 zł
Przesyłki Sprezarki kompresory 500 l sztuk dwie  x 2
Sprezarki kompresory 500 l sztuk dwie x 2

Skąd:

Dania, Vejen

Dokąd:

Polska, Węgorzewo
Cena:
1 350,00 zł

Oszczędność:

1 246 zł
Przesyłki Generator prądotwórczy, Ubijarka  x 3
Generator prądotwórczy, Ubijarka x 3

Skąd:

Dania, Gmina Tølløse

Dokąd:

Polska, Brzezna
Cena:
950,00 zł

Oszczędność:

877 zł
Przesyłki Mini silos z podajnikiem
Mini silos z podajnikiem

Skąd:

Dania, Gmina Dronningl (...)

Dokąd:

Polska, Klonowo Dolne
Cena:
1 650,00 zł

Oszczędność:

928 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn x 3, Przenośnik ślimakowy x 1

,
Trasa: Baboszewo - Nowa Sól

Wszystko ok, polecam!

Maszyna cnc

,
Trasa: Bydgoszcz - Katowice

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy piły do metalu. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego wymiary i rodzaj zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zwykle potrzebują specjalnego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze przemyślany i kompetentnie wykonany, by przeciwdziałać ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego typu maszyny wymagają dostosowania rozwiązań usprawniających wykonanie transportu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych sytuacjach do przewozu urządzeń właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z uwagi na czas potrzebny do zorganizowania transportu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Przewóz wtryskarki czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie oraz niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju urządzenia oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest szczególnie istotne w przypadku sprzętu nietypowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do przewożonego ładunku, należy podać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane daty realizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego będą zdjęcia przesył

Szukasz transportu?

Transport maszyn Dania już od 350 zł!

Zleć transport maszyn