Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Transport prasy do belowania / niskopodwozie
Transport prasy do belowania / niskopodwozie

Skąd:

Polska, Modła Królewska

Dokąd:

Polska, Mińsk Mazowieck (...)
Cena:
3 198,00 zł

Oszczędność:

1 799 zł
Przesyłki Łyżka do ładowarki
Łyżka do ładowarki

Skąd:

Polska, Przyłęk

Dokąd:

Polska, Zęblewo
Cena:
490,00 zł

Oszczędność:

510 zł
Przesyłki przenośniki rolkowe
przenośniki rolkowe

Skąd:

Polska, Koniusza

Dokąd:

Polska, Łąki
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

polecam, wszystko OK

głowica x 5, głowica mała x 2

Klient: Michał B.
,
Trasa: Straszyn - Zielona Góra

Pełen profesjonalizm i wiedza o tego typu usługach

Tokarka tug45

Klient: Mariusz K.
,
Trasa: Starcza - Katowice

Wszystko Ok. Polecam!

Paczka na palecie

Klient: Dawid Z.
,
Trasa: Weiden in der Oberpfalz - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego wymiary oraz sposób zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie ogłoszenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty przewozu.

Transportowane maszyny często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio zaplanowany i umiejętnie wykonany, by przeciwdziałać możliwym zniszczeniom.

Wszelkiego typu maszyny potrzebują dopasowania rozwiązań usprawniających realizację transportu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych sytuacjach do transportu sprzętu właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. platformy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz koniecznych usprawnień.

Transport wtryskarki bądź koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, samochody dostawcze, oraz wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do przewozu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju maszyny oraz celu ładunku.

Koszt transportu będzie zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności oraz pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku urządzenia nietypowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego ładunku, warto podać jak najwięcej informacji na temat maszyny bądź sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane terminy realizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego będą zdjęcia ładunku. Im więcej szczegó

Szukasz transportu?

Transport maszyn Estonia już od 350 zł!

Zleć transport maszyn