Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Przesyłki Montażownica do opon Hofmann monty  2200  x 1, ,urządzenie do geometri 3D JohnBean Prism x 1
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

394 zł
Przesyłki Ścielarka
Ścielarka

Skąd:

Polska, Skórznice

Dokąd:

Polska, Bułaków
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

448 zł
Przesyłki Pług śnieży
Pług śnieży

Skąd:

Dania, Roskilde

Dokąd:

Polska, Trzebieszewo
Cena:
1 230,00 zł

Oszczędność:

891 zł
Przesyłki Silnik spalinowy
Silnik spalinowy

Skąd:

Polska, Rakszawa

Dokąd:

Polska, Gwiździny
Cena:
401,00 zł

Oszczędność:

417 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko szybko i sprawnie, dobry kontakt.

Bramka x 2

Klient: Marek S.
,
Trasa: Warszawa - Poznań

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam

Kompresor

Klient: Dariusz D.
,
Trasa: Augustów - Kraków

Wszystko Ok. Polecam!

Maszyna na palecie

Klient: Arek K.
,
Trasa: Deensen - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy wtryskarki. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego wymiary i rodzaj wykorzystania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty transportu.

Przewożone maszyny z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalnego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie przemyślany i kompetentnie wykonany, aby przeciwdziałać ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego typu maszyny potrzebują dostosowania rozwiązań usprawniających wykonanie transportu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych przypadkach do transportu urządzeń odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się także w przewozie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz koniecznych usprawnień.

Transport granulatora bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do przewozu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju maszyny oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu będzie zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia aktywności oraz pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających ubezpieczenie transportu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku sprzętu nietypowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego ładunku, należy przekazać jak najwięcej informacji na temat maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Dokładne podsumowanie kosztów składających się na całość realizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także zakładane terminy realizacji transportu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego będą zdjęcia ładunku. Im więcej detali u

Szukasz transportu?

Transport maszyn Finlandia już od 350 zł!

Zleć transport maszyn