Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki kowadło
kowadło

Skąd:

Francja, Wissous

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
335,00 zł

Oszczędność:

144 zł
Przesyłki Instalacje rur x 4
Instalacje rur x 4

Skąd:

Francja, Le Creusot

Dokąd:

Polska, Sterdyń
Cena:
380,00 zł

Oszczędność:

446 zł
Przesyłki kowadło
kowadło

Skąd:

Francja, Wissous

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

729 zł
Przesyłki podnośnik pneumatyczny
podnośnik pneumatyczny

Skąd:

Francja, Andancette

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

704 zł
Przesyłki Kilka palet z agregatami, płyty warstwowe, drzwi.  x 10
Kilka palet z agregatami, płyty warstwowe, drzwi. x 10

Skąd:

Francja, Pont-de-l'Isère

Dokąd:

Polska, Sterdyń
Cena:
4 200,00 zł

Oszczędność:

2 363 zł
Przesyłki sprzęt medyczny - na kółkach
sprzęt medyczny - na kółkach

Skąd:

Francja, Saint-Germain-d (...)

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

362 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Szybka realizacja, sprzęt dobrze zabezpieczony, przystępna cena. Polecam

Agregat Rabewerk

,
Trasa: Łask - Rywałdzik

Mam ogromną przyjemność wystawić ocenę prawdziwemu "Profesjonaliście" Serdecznie polecam tego przewoźnika. Zaangażowanie, profesjonalizm, szczerość no i co najważniejsze zdroworozsądkowe podejście. Człowiek "Orkiestra". POLECAM 100% !!!!!

Piaskarka komorowa

Klient: Andrzej C.
,
Trasa: Ełk - Kościan

Dostawa terminowa, pełne zaangażowanie przewoźnika. Dziękuję.

Zabezpieczone na palecie przemysłowej urządzenie - polewarka do malowania

Klient: Damian J.
,
Trasa: Pewel Mała - Dębica

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty oraz rodzaj zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty przewozu.

Przewożone ładunki z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zwykle potrzebują specjalnego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio przemyślany i umiejętnie wykonany, by zapobiec ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia wymagają dostosowania rozwiązań usprawniających realizację transportu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W wielu przypadkach do przewozu urządzeń odpowiednie będą standardowe pojazdy, sprawdzające się także w przewozie innych ładunków, np. platformy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z racji na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz koniecznych usprawnień.

Przewóz granulatora bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do przewozu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt transportu będzie zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku urządzenia nietypowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do przewożonego towaru, warto podać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Dokładne podsumowanie kosztów składających się na całość realizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane daty organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego są zdjęcia przesyłki. Im

Szukasz transportu?

Transport maszyn Francja już od 350 zł!

Zleć transport maszyn