Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Maszyna CNC z podajnikiem
Maszyna CNC z podajnikiem

Skąd:

Irlandia, Dublin

Dokąd:

Polska, Sadlinki
Cena:
50,00 zł

Oszczędność:

41 zł
Przesyłki szliferka
szliferka

Skąd:

Irlandia, Dublin

Dokąd:

Holandia, Helmond
Cena:
440,00 zł

Oszczędność:

189 zł
Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo dziękuję i polecam. Wielki pozytyw

Pług 3 skibowy obrotowy

Klient: Monika D.
,
Trasa: Skrzydłowo - Janków

Wszystko Ok. Polecam!

elementy stalowe x 3

Klient: Michał B.
,
Trasa: Baboszewo - Wrocław

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 3

Klient: Piotr P.
,
Trasa: Baboszewo - Kościan

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego wymiary oraz sposób zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty transportu.

Przewożone urządzenia często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalnego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze przemyślany i umiejętnie wykonany, aby przeciwdziałać ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny wymagają dopasowania rozwiązań ułatwiających realizację transportu na każdym etapie, począwszy od załadunku. W wielu przypadkach do przewozu urządzeń odpowiednie będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas potrzebny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport wtryskarki czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki transportu, rodzaju urządzenia oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także inne dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest szczególnie ważne w przypadku sprzętu niestandardowego, o ponadnormatywnych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego ładunku, warto przekazać jak najwięcej informacji na temat maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane terminy realizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego są zdjęcia ładunku.

Szukasz transportu?

Transport maszyn Irlandia już od 350 zł!

Zleć transport maszyn