Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Winda budowlana do paneli fotowoltaiczn
Winda budowlana do paneli fotowoltaiczn

Skąd:

Polska, Jelenia Góra

Dokąd:

Polska, Lębork
Cena:
450,00 zł

Oszczędność:

415 zł
Przesyłki Sauna beczka drewno 500kg
Sauna beczka drewno 500kg

Skąd:

Polska, Kościerzyna

Dokąd:

Polska, Jelenia Góra
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Przesyłki maszt oświetleniowe
maszt oświetleniowe

Skąd:

Polska, Świętoszyn

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
779,00 zł

Oszczędność:

637 zł
Przesyłki Wózek paletowy wysoki
Wózek paletowy wysoki

Skąd:

Polska, Lębork

Dokąd:

Polska, Lubicz
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

364 zł
Przesyłki maszyna do przecisków (4 palety). x 4
maszyna do przecisków (4 palety). x 4

Skąd:

Polska, Lubaczów

Dokąd:

Polska, Strzegom
Cena:
650,00 zł

Oszczędność:

532 zł
Przesyłki maszyna do przecisków (4 palety). x 4
maszyna do przecisków (4 palety). x 4

Skąd:

Polska, Lubaczów

Dokąd:

Polska, Strzegom
Cena:
590,00 zł

Oszczędność:

377 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Szybko i sprawnie, polecam

podnośnik samochodowy x 3

Klient: Maciej M.
,
Trasa: Warszawa - Stargard

Wszystko bezproblemowo! Polecam!

Frytkownice wolnostojące 7 szt, piece konwekcyjne 2 szt, maszyny wendingowe 2 szt

Klient: Marcin W.
,
Trasa: Nootdorp - Lubin

Pan Marcin pełen profesjonalizm. Punktualny, pomocny, z głową na karku. Sprawny kontakt, rzeczowe ustalenia. Przesyłka profesjonalnie zabezpieczona podczas transportu. Polecam!

Heblarka

Klient: Marcin K.
,
Trasa: Ożarów Mazowiecki - Szczęsne

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy piły do metalu. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty i sposób wykorzystania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Przewożone maszyny z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalistycznego sprzętu, by zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze zaplanowany i kompetentnie wykonany, aby zapobiec możliwym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia potrzebują dostosowania rozwiązań usprawniających realizację przewozu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W wielu przypadkach do przewozu sprzętu właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. platformy bądź kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport granulatora czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są również dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek i rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju maszyny a także przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności oraz inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku urządzenia nietypowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do przewożonego ładunku, należy przekazać jak największą liczbę informacji na temat maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane daty organizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego są fotografie

Szukasz transportu?

Transport maszyn Jelenia Góra już od 200 zł!

Zleć transport maszyn