Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super obsługa ,rano była zgłoszona usługa ,po południu już był odbiór , także wszystko ok .Polecam

Rama do klejenia drewna

Klient: Marek D.
,
Trasa: Bór Zajaciński - Siemirowice

Polecam.

CASE FARMLIFT 735

Klient: Hubert P.
,
Trasa: Wrocław - Barcin

Wszystko ok, polecam!

Maszyna cnc

,
Trasa: Bydgoszcz - Katowice

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy wtryskarki. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dopasowanego transportu, uwzględniającego wymiary oraz sposób wykorzystania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalnego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze zaplanowany i umiejętnie wykonany, by zapobiec ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny wymagają dostosowania rozwiązań usprawniających wykonanie przewozu na każdym etapie, począwszy od załadunku. W wielu sytuacjach do przewozu urządzeń odpowiednie będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. platformy bądź kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z racji na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Przewóz granulatora bądź koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie oraz bezpieczne przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, samochody dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju urządzenia a także celu ładunku.

Koszt przewozu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest szczególnie ważne w przypadku sprzętu nietypowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego ładunku, należy przekazać jak najwięcej informacji na temat maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane terminy realizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego będą zdjęcia przesyłki. Im więcej szczegółów zamieścimy w ogłosze

Szukasz transportu?

Transport maszyn Luksemburg już od 350 zł!

Zleć transport maszyn