Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Transport prasy do belowania / niskopodwozie
Transport prasy do belowania / niskopodwozie

Skąd:

Polska, Modła Królewska

Dokąd:

Polska, Mińsk Mazowieck (...)
Cena:
3 198,00 zł

Oszczędność:

1 799 zł
Przesyłki Łyżka do ładowarki
Łyżka do ładowarki

Skąd:

Polska, Przyłęk

Dokąd:

Polska, Zęblewo
Cena:
490,00 zł

Oszczędność:

510 zł
Przesyłki przenośniki rolkowe
przenośniki rolkowe

Skąd:

Polska, Koniusza

Dokąd:

Polska, Łąki
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Przewoźnik OK, Polecam.

walce

Klient: Konrad D.
,
Trasa: Radzionków - Płouszowice-Kolonia

Bardzo dobry kontakt. Szybka realizacja

Prasa szewska

,
Trasa: Wilków - Włocławek

Dziękuję za solidnie wykonaną pracę

Zmywarka gastronomiczna

Klient: Andrzej C.
,
Trasa: Człuchów - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy piły do metalu. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego wymiary i rodzaj zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać atrakcyjne oferty przewozu.

Przewożone urządzenia często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń często potrzebują specjalnego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio przemyślany i umiejętnie wykonany, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego typu urządzenia potrzebują dopasowania rozwiązań usprawniających realizację transportu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W wielu sytuacjach do przewozu sprzętu właściwe będą standardowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak okazać, że towar, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Przewóz granulatora czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Ważne są również dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, dźwigi bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do przewozu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt transportu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku sprzętu nietypowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do zleconego towaru, należy przekazać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość realizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane terminy realizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego będą zdjęcia ładunku. Im więcej szczegółów u

Szukasz transportu?

Transport maszyn Polska już od 350 zł!

Zleć transport maszyn