Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Przesyłki Montażownica do opon Hofmann monty  2200  x 1, ,urządzenie do geometri 3D JohnBean Prism x 1
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

394 zł
Przesyłki Ścielarka
Ścielarka

Skąd:

Polska, Skórznice

Dokąd:

Polska, Bułaków
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

448 zł
Przesyłki Pług śnieży
Pług śnieży

Skąd:

Dania, Roskilde

Dokąd:

Polska, Trzebieszewo
Cena:
1 230,00 zł

Oszczędność:

891 zł
Przesyłki Silnik spalinowy
Silnik spalinowy

Skąd:

Polska, Rakszawa

Dokąd:

Polska, Gwiździny
Cena:
401,00 zł

Oszczędność:

417 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 3

Klient: Piotr P.
,
Trasa: Baboszewo - Kościan

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyny

Klient: Michał B.
,
Trasa: Baboszewo - Rawicz

Wszystko Ok. Polecam!

elementy stalowe x 3

Klient: Michał B.
,
Trasa: Baboszewo - Wrocław

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy wtryskarki. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego transportu, uwzględniającego wymiary i rodzaj wykorzystania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty przewozu.

Przewożone ładunki często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze zaplanowany i kompetentnie wykonany, aby zapobiec możliwym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny potrzebują dostosowania rozwiązań ułatwiających wykonanie przewozu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W licznych sytuacjach do transportu sprzętu właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z racji na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport wtryskarki czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne oraz bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do przewozu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju maszyny a także przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu będzie zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej stawki.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest szczególnie ważne w przypadku sprzętu nietypowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do przewożonego towaru, należy podać jak najwięcej informacji na temat maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane terminy organizacji transportu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego są fotografie przesyłki. Im więcej detali umieś

Szukasz transportu?

Transport maszyn Rosja już od 350 zł!

Zleć transport maszyn