Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Mała maszyna
Mała maszyna

Skąd:

Rumunia, Brașov

Dokąd:

Polska, Dobre Miasto
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

224 zł
Przesyłki Dłutownica wraz z oprzyrządowaniem
Dłutownica wraz z oprzyrządowaniem

Skąd:

Rumunia, Oradea

Dokąd:

Polska, Zambrów
Cena:
2 900,00 zł

Oszczędność:

3 844 zł
Przesyłki Transport prasy do belowania / niskopodwozie
Transport prasy do belowania / niskopodwozie

Skąd:

Polska, Modła Królewska

Dokąd:

Polska, Mińsk Mazowieck (...)
Cena:
3 198,00 zł

Oszczędność:

1 799 zł
Przesyłki Łyżka do ładowarki
Łyżka do ładowarki

Skąd:

Polska, Przyłęk

Dokąd:

Polska, Zęblewo
Cena:
490,00 zł

Oszczędność:

510 zł
Przesyłki przenośniki rolkowe
przenośniki rolkowe

Skąd:

Polska, Koniusza

Dokąd:

Polska, Łąki
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Świetny przewoźnik. Kontakt wzorowy. Dziękuję.

Automatyczna skrzynia biegów samochodu

Klient: Tomasz K.
,
Trasa: Kraków - Ashwell

Wszystko Ok polecam

Łyżka do koparki

Klient: Ksenia L.
,
Trasa: Beveren - Łódź

Wszystko Ok. Polecam!

konstrukcja stalowa x 2

,
Trasa: Błonie - Baboszewo

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty i rodzaj wykorzystania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty przewozu.

Transportowane urządzenia często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze przemyślany i umiejętnie wykonany, aby zapobiec możliwym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny wymagają dopasowania rozwiązań usprawniających realizację transportu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych sytuacjach do przewozu urządzeń odpowiednie będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz koniecznych usprawnień.

Przewóz granulatora bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, takie jak: wózki widłowe, dźwigi bądź platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju urządzenia a także celu ładunku.

Koszt przewozu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku urządzenia niestandardowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego towaru, należy podać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane daty organizacji transportu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego będą fotogr

Szukasz transportu?

Transport maszyn Rumunia już od 350 zł!

Zleć transport maszyn