Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Łyżka do ładowarki
Łyżka do ładowarki

Skąd:

Polska, Przyłęk

Dokąd:

Polska, Zęblewo
Cena:
490,00 zł

Oszczędność:

510 zł
Przesyłki przenośniki rolkowe
przenośniki rolkowe

Skąd:

Polska, Koniusza

Dokąd:

Polska, Łąki
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok polecam

Łyżka do koparki

Klient: Ksenia L.
,
Trasa: Beveren - Łódź

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyny

Klient: Michał B.
,
Trasa: Baboszewo - Rawicz

Szybka realizacja, sprzęt dobrze zabezpieczony, przystępna cena. Polecam

Agregat Rabewerk

,
Trasa: Łask - Rywałdzik

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy piły do metalu. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty i rodzaj zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty transportu.

Przewożone maszyny z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio zaplanowany i kompetentnie wykonany, by przeciwdziałać ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia potrzebują dostosowania rozwiązań ułatwiających wykonanie transportu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu przypadkach do przewozu sprzętu właściwe będą standardowe pojazdy, sprawdzające się także w przewozie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z uwagi na czas potrzebny do zorganizowania transportu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport granulatora bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i bezpieczne przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, dźwigi bądź platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do przewozu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju maszyny oraz celu ładunku.

Koszt transportu będzie zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą również opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz inne dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku sprzętu nietypowego, o ponadnormatywnych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego ładunku, należy przekazać jak najwięcej informacji na temat maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także zakładane daty realizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego są fotografie przesyłki. Im więcej

Szukasz transportu?

Transport maszyn Słowacja już od 350 zł!

Zleć transport maszyn