Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Kostkarka do lodu
Kostkarka do lodu

Skąd:

Szwajcaria, Wil

Dokąd:

Polska, Wyszków
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

939 zł
Przesyłki różne pompy i agregaty hydrauliczne
różne pompy i agregaty hydrauliczne

Skąd:

Szwajcaria, Carouge

Dokąd:

Polska, Lublin
Cena:
1 750,00 zł

Oszczędność:

750 zł
Przesyłki Transport prasy do belowania / niskopodwozie
Transport prasy do belowania / niskopodwozie

Skąd:

Polska, Modła Królewska

Dokąd:

Polska, Mińsk Mazowieck (...)
Cena:
3 198,00 zł

Oszczędność:

1 799 zł
Przesyłki Łyżka do ładowarki
Łyżka do ładowarki

Skąd:

Polska, Przyłęk

Dokąd:

Polska, Zęblewo
Cena:
490,00 zł

Oszczędność:

510 zł
Przesyłki przenośniki rolkowe
przenośniki rolkowe

Skąd:

Polska, Koniusza

Dokąd:

Polska, Łąki
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

konstrukcja stalowa x 2

,
Trasa: Błonie - Baboszewo

Wszystko pozytywnie załatwione, polecam!

Kontener

Klient: Pawel W.
,
Trasa: Kraków - Police Średnie

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 3

Klient: Piotr P.
,
Trasa: Baboszewo - Kościan

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy wtryskarki. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego wymiary oraz rodzaj zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zwykle potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio zaplanowany i kompetentnie wykonany, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny potrzebują dostosowania rozwiązań ułatwiających wykonanie przewozu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W licznych przypadkach do przewozu urządzeń właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas potrzebny do zorganizowania przewozu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Transport wtryskarki bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie oraz bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju urządzenia oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt transportu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także inne dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest szczególnie istotne w przypadku sprzętu nietypowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego ładunku, należy przekazać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość realizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane daty organizacji przewozu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego są zd

Szukasz transportu?

Transport maszyn Szwajcaria już od 350 zł!

Zleć transport maszyn