Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Wiertarka stołowa z SE86232 KVISSLEBY do PL 33350
Wiertarka stołowa z SE86232 KVISSLEBY do PL 33350

Skąd:

Szwecja, Kvissleby

Dokąd:

Polska, Piwniczna-Zdrój
Cena:
2 500,00 zł

Oszczędność:

1 406 zł
Przesyłki Skrzynia biegów
Skrzynia biegów

Skąd:

Szwecja, Mönsterås

Dokąd:

Polska, Tychy
Cena:
650,00 zł

Oszczędność:

279 zł
Przesyłki Wiertnica
Wiertnica

Skąd:

Szwecja, Järfälla

Dokąd:

Polska, Bolesławiec
Cena:
3 500,00 zł

Oszczędność:

1 500 zł
Przesyłki wózek widłowy
wózek widłowy

Skąd:

Szwecja, Munka-Ljungby

Dokąd:

Polska, Trzebiatów
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

260 zł
Przesyłki Waga
Waga

Skąd:

Szwecja, Mora

Dokąd:

Polska, Toruń
Cena:
1 400,00 zł

Oszczędność:

1 292 zł
Przesyłki WYCIĄGARKA
WYCIĄGARKA

Skąd:

Szwecja, Kristianstad

Dokąd:

Polska, Skwierzynka
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

369 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam. Miły i kompetentny kontakt. Pomimo świątecznej gorączki wszystko się udało dzięki staraniom kontrahenta

silnik lotniczy x 1, części silnika x 1

Klient: Arek K.
,
Trasa: Bielsko-Biała - Jyderup

Przewoźnik OK, Polecam.

walce

Klient: Konrad D.
,
Trasa: Radzionków - Płouszowice-Kolonia

Super kontakt, polecam jak najbardziej! Great job, highly recommend

E-Kiosk

Klient: Jacek S.
,
Trasa: Łódź - Zielonka

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy piły do metalu. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty oraz sposób zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać konkurencyjne oferty przewozu.

Transportowane urządzenia często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalnego sprzętu, aby zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w trakcie realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze przemyślany i umiejętnie wykonany, by zapobiec ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny potrzebują dostosowania rozwiązań usprawniających wykonanie przewozu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W wielu sytuacjach do przewozu sprzętu odpowiednie będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy bądź kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas potrzebny do zorganizowania przewozu oraz koniecznych usprawnień.

Przewóz granulatora czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne oraz niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, specyfiki przewozu, rodzaju maszyny a także celu ładunku.

Koszt przewozu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia aktywności oraz pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie transportu, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzenia niestandardowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego ładunku, warto podać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość realizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również zakładane terminy realizacji przewozu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego są zdjęcia ładunku. I

Szukasz transportu?

Transport maszyn Szwecja już od 350 zł!

Zleć transport maszyn