Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Przesyłki Podnośnik płytowy nożycowy
Podnośnik płytowy nożycowy

Skąd:

Polska, Przeźmierowo

Dokąd:

Polska, Ełk
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

312 zł
Przesyłki Odciąg wiórów
Odciąg wiórów

Skąd:

Polska, Łabuńki Pierwsz (...)

Dokąd:

Polska, Sobolewo
Cena:
837,00 zł

Oszczędność:

359 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam. Szybko, sprawnie i na temat.

Cykliniarka

,
Trasa: Otwock - Gliwice

Polecam.

wciągarka

,
Trasa: Puńców - Aleksandrów Trzeci

Wszystko Ok. Polecam!

Paczka na palecie

Klient: Dawid Z.
,
Trasa: Weiden in der Oberpfalz - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy wtryskarki. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty i rodzaj zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane urządzenia z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze zaplanowany i umiejętnie wykonany, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego typu urządzenia potrzebują dopasowania rozwiązań ułatwiających wykonanie transportu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych sytuacjach do transportu urządzeń właściwe będą standardowe pojazdy, sprawdzające się także w przewozie innych ładunków, np. platformy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas niezbędny do zorganizowania transportu oraz niezbędnych usprawnień.

Przewóz granulatora bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne oraz bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, pojazdy dostawcze, oraz wszelkiego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek i rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do przewozu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju maszyny oraz celu ładunku.

Koszt przewozu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej stawki.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz inne dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających ubezpieczenie transportu, co jest szczególnie istotne w przypadku sprzętu nietypowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego towaru, warto przekazać jak najwięcej informacji na temat maszyny lub sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także zakładane terminy organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego są zdjęcia przesyłki. Im więcej

Szukasz transportu?

Transport maszyn Ukraina już od 350 zł!

Zleć transport maszyn