Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Deski drewniane 300x60x10 100kg
Deski drewniane 300x60x10 100kg

Skąd:

Polska, Trześń

Dokąd:

Francja, La Souche
Cena:
65,00 zł

Oszczędność:

53 zł
Przesyłki Worek x 10
Worek x 10

Skąd:

Włochy, Milano

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
920,00 zł

Oszczędność:

518 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Wielka Brytania, Pontefract

Dokąd:

Polska, Zawiercie
Cena:
270,00 zł

Oszczędność:

173 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Sanok

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
301,00 zł

Oszczędność:

278 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Katowice

Dokąd:

Niemcy, Akwizgran
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

341 zł
Przesyłki Paleta
Paleta

Skąd:

Francja, Neuville-en-Fer (...)

Dokąd:

Polska, Stary Sącz
Cena:
390,00 zł

Oszczędność:

282 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super, wszystko sprawnie, tanio i szybko, Polecam jak najbardziej.

Paczka x 2

,
Trasa: Białystok - Nowy Targ

Polecam .wszystko ok

Paczka x 15

Klient: Mateusz Z.
,
Trasa: Białystok - Glashütten

Jak najbardziej polecam :)

Paczka

Klient: Patryk Ś.
,
Trasa: Błonie - Gdańsk

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić przewóz przesyłki, wystaw zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” i wypełnisz formularz. Nie zapomnij o kliknięciu właściwej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary paczki albo pakunków, w sytuacji gdy jest ich więcej. Określ wagę. Informacje te są niezwykle ważne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo miejsca zajmuje Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie ją przewieźć. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są ważne w przypadku małych paczek, jednak nawet jeśli paczka jest niewielka, warto dokładnie ją przedstawić. Firmy przewozowe często przewożą niemało przesyłek równocześnie, więc powinny wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostarczenia paczki, najlepiej ustaw także daty. Konkrety możesz uzgodnić z przewoźnikiem później, jednak jeśli wiesz wszystko już w trakcie wystawiania zlecenia, warto je umieścić na stronie oraz podać nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w opakowaniu są przedmioty delikatne bądź potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków podczas transportu, poinformuj o szczegółach zleceniobiorcę. Tyczy się to m.in. ładunków zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność bądź inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Przygotowanie oraz zabezpieczenie pakunków

Ładunki muszą być właściwie zabezpieczone. Firmy transportowe oraz kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Poprawne przygotowanie przesyłki jest więc ważne z niemałej liczby powodów. Jeśli przesyłka zostanie zniszczona w trasie, a została dobrze ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o opakowanie ładunku ochroni przed uniknięciem sporów w razie uszkodzenia. Ponadto, oczywiście, każdy pragnie tego typu uszkodzeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar oraz ciężar przedmiotów przeznaczonych do przewozu. Paczki zwykle kojarzy się z kartonami a także pudłami. Sporo osób trzyma w domu jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów schowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania zazwyczaj można wykorzystać, jednak należy upewnić się, że są dobrej jakości. Jeśli nie masz w mieszkaniu żadnych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w sklepie z artykułami budowlanymi bądź sklepach internetowych. Innym sposobem jest pójście do pobliskiego sklepu spożywczego czy supermarketu i zapytanie obsługi, czy posiada jakieś nieprzydatne tektury. Sklepy zwykle pozbywają się opakowań od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont ma dostawy i pójść tam od razu po tym. Wszelkie kartony i tak są wyrzucane, więc użycie ich jest eko i bardzo praktyczne. Wciąż, używając opakowań wyszukanych na strychu czy w piwnicy, musisz także mieć pewność, że są mocne oraz nie mają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest też zerwanie wszelkich nieprzydatnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni używanych już kartonów często znajdują się różnego rodzaju przylepki, zapisane pisakiem teksty i tak dalej. Wszystkie te pozostałości trzeba usunąć i zamieścić jedynie adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest wypisanie adresu na białej kopercie i przyklejenie jej na ścianie kartonu. Adres możesz wypisać również czarnym, niecienkim markerem. Najw

Szukasz transportu?

Transport paczek Andora już od 80 zł!

Zleć transport paczek