Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 19
Paczka x 19

Skąd:

Wielka Brytania, Bristol

Dokąd:

Polska, Wieliczka
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

591 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Wielka Brytania, Bristol

Dokąd:

Polska, Lisięcice
Cena:
180,00 zł

Oszczędność:

77 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Wielka Brytania, Bristol
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

352 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Wielka Brytania, Pontefract

Dokąd:

Polska, Zawiercie
Cena:
270,00 zł

Oszczędność:

173 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Wielka Brytania, Blackburn

Dokąd:

Polska, Zambrów
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Wielka Brytania, Aberdeen

Dokąd:

Polska, Rumia
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

99 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko w najlepszym porządku. Dobry kontakt, wszystko przyszło bez problemu i o czasie.

Parcel x 9

,
Trasa: Toruń - Lanark

Wszystko w założonym czasie, bez opóźnień. Dobra cena. Polecam.

Paczka

Klient: Adrian C.
,
Trasa: Lievegem - Warszawa

Super bohater w świecie kurierów! Wszystko poszło dobrze i polecam dla Twoich potrzeb transportowych. Dobra komunikacja i uprzejma obsługa.

Paczka x 2

Klient: Pawel K.
,
Trasa: Podkowa Leśna - London

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić transport pakunku, wystaw zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz formularz. Nie zapomnij o kliknięciu pasującej kategorii. Podaj dokładne wymiary pakunku lub pakunków, jeśli jest ich większa liczba. Ustal wagę. Informacje te są szczególnie ważne dla oferentów, muszą oni wiedzieć, jak dużo przestrzeni zajmuje Twoja paczka, aby móc zdecydować, czy są w stanie ją załadować. Tylko z pozoru wymiary nie są istotne w przypadku małych paczek, jednak nawet gdy paczka jest niewielka, trzeba szczegółowo ją przedstawić. Firmy transportowe z reguły przewożą sporo paczek jednocześnie, więc muszą mieć informację o tym, jak duża jest każda z nich. Podaj adres załadunku i dostawy paczki, najlepiej ustaw również terminy. Konkrety można dogadać z przewoźnikiem później, jednak jeśli wiesz wszystko już podczas publikowania zlecenia, możesz je umieścić na stronie i podać nawet godzinę, w której realny jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w opakowaniu są rzeczy delikatne lub wymagające zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, powiadom o tym zleceniobiorcę. Tyczy się to m.in. przesyłek zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, sprzęt elektroniczny, artykuły spożywcze czy inne rzeczy, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Przygotowanie oraz ochrona pakunków

Ładunki powinny być odpowiednio chronione. Firmy przewozowe oraz kurierskie zazwyczaj wymagają zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Poprawne zapakowanie pakunku jest przez to ważne z kilku powodów. Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona w trasie, a była właściwie ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie firmy przewożącej. Tak więc dbałość o opakowanie paczki ochroni przed uniknięciem nieporozumień w przypadku uszkodzenia. Poza tym, naturalnie, każdy chce takich uszkodzeń uniknąć i to jest głównym powodem, dla którego poszczególna przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar i waga rzeczy wybranych do transportu. Pakunki zwykle łączy się z opakowaniami kartonowymi a także pudełkami. Sporo osób trzyma pod dachem jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania zwykle można wykorzystać, jednak trzeba mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie posiadasz w mieszkaniu żadnych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w sklepie budowlanym albo w internecie. Innym sposobem jest pójście do pobliskiego sklepu spożywczego bądź dyskontu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś nieprzydatne tektury. Sklepy zwykle pozbywają się opakowań od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i wybrać się do niego zaraz po tym. Takie kartony i tak są wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne i bardzo praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo upewnić się, że są wytrzymałe i nie posiadają żadnych wad. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na opakowaniu umieścił/a dane odbiorcy, istotne jest również zerwanie wszystkich niepotrzebnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni używanych już kartonów często są różne przylepki, zapisane długopisem notatki itp. Wszystkie te oznaczenia trzeba usunąć i umieścić tylko adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni kartonu. Adres możesz wypisać także czarnym, niecienkim markerem

Szukasz transportu?

Transport paczek Bristol już od 30 zł!

Zleć transport paczek