Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Łaziska Górne

Dokąd:

Polska, Kraśnik
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

84 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Kraśnik
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

156 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Łętowe
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

96 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Polska, Nowe Miasto nad (...)

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

176 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Łomianki Dolne

Dokąd:

Polska, Wysogotówek
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

123 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Łomianki Dolne

Dokąd:

Polska, Wysogotówek
Cena:
175,00 zł

Oszczędność:

112 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Pozytywnie I szybko

Walizka x 2

Klient: Mariusz B.
,
Trasa: Haga - Wieruszów

wszystko ok, polecam :)

Paczka

Klient: Kamil K.
,
Trasa: Bydgoszcz - Warszawa

Zlecenie dziś o 12 na odbiór w Berlinie i dostawę w Częstochowie. Odbiór o 13, dostawa o 20:15. Zdecydowanie polecam! świetny kontakt, wyrozumiałość i elastyczność.

Rower

,
Trasa: Berlin - Częstochowa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić przewóz paczki, wystaw ogłoszenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o kliknięciu odpowiedniej kategorii. Podaj szczegółowe wymiary pakunku lub paczek, jeśli jest ich większa liczba. Ustal wagę. Informacje te są bardzo istotne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, jak dużo miejsca zajmuje Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie to zabrać. Tylko z pozoru rozmiary nie są istotne w przypadku małych paczek, jednak nawet gdy paczka jest drobna, warto z detalami ją przedstawić. Firmy przewozowe często transportują wiele paczek razem, więc muszą mieć informację o tym, jak wielka jest każda z nich. Wpisz adres załadunku oraz dostawy przesyłki, najlepiej wyznacz również terminy. Konkrety możesz uzgodnić z przewoźnikiem w przyszłości, ale jeśli znasz je już w trakcie publikowania ogłoszenia, możesz je umieścić w formularzu oraz określić nawet godzinę, w której możliwy jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w paczkach są rzeczy delikatne bądź wymagające zapewnienia szczególnych warunków w trakcie przewozu, powiadom o szczegółach przewoźnika. Dotyczy to m.in. przesyłek zawierających szkło, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Przygotowanie oraz ochrona pakunków

Paczki powinny być odpowiednio zabezpieczone. Firmy przewozowe oraz kurierskie zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Odpowiednie zapakowanie ładunku jest przez to ważne z niemałej liczby powodów. Gdy paczka zostanie uszkodzona w trasie, a została właściwie ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o zapakowanie przesyłki ochroni przed uniknięciem nieporozumień w przypadku uszkodzenia. Poza tym, naturalnie, każdy pragnie tego typu zniszczeń uniknąć więc to jest najważniejszym powodem, dla którego każda paczka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar i waga przedmiotów przeznaczonych do transportu. Paczki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudełkami. Wiele osób trzyma w mieszkaniu jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie opakowania z reguły można wykorzystać, jednak należy upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie masz w domu żadnych opakowań z kartonu, możesz kupić je w markecie z artykułami budowlanymi bądź w internecie. Innym sposobem jest pójście do okolicznego spożywczaka czy supermarketu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś zbędne tektury. Sklepy zazwyczaj pozbywają się opakowań od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont odbiera dostawy i wybrać się tam od razu po tym. Takie opakowania i tak zostają wyrzucane, więc użycie ich jest ekologiczne oraz szczególnie praktyczne. Jednak, używając kartonów wyszukanych na strychu czy w piwnicy, musisz także upewnić się, że są mocne i nie posiadają żadnych wad. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, byś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest również usunięcie wszelkich niepotrzebnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników firmy. Na zewnątrz wykorzystywanych już kartonów nierzadko znajdują się różnego rodzaju naklejki, napisane pisakiem teksty i tak dalej. Wszystkie te oznaczenia trzeba usunąć i umieścić jedynie adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni opakowania. Adres możesz wypisać także czarnym, grubym

Szukasz transportu?

Transport paczek Kraśnik już od 30 zł!

Zleć transport paczek